Materiały budowlane

PROMIX » Materiały budowlane

Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby, która mieści się w Krzemienicy. W swojej ofercie mamy szeroki zakres asortymentu materiałów budowlanych. Niezależnie czy jesteś osobą, która buduje dom czy tylko go odświeża trafiłeś w idealne miejsce! Na miejscu, pomożemy, podpowiemy i doradzimy wybór najlepszych rozwiązań i materiałów w zależności od zagadnienia. 

Prowadzisz firmę budowlaną? Zadzwoń, przyjedź - dogadamy się !

Współpracujemy z firmami z województwa Łódzkiego, Mazowieckiego i Świętokrzyskiego. Dostarczamy, materiały budowlane i nie tylko. Terminy to podstawa więc w firmie PROMIX wszystko jest zawsze na czas. Szykuje się większa budowa lub systematyczna współpraca? Zapytaj nas o rabat. 

Nasz cały asortyment posiada odpowiednie certyfikaty i atesty. Jest to dla nas ważne gdyż tylko takie produkty zapewnią bezpieczeństwo naszym klientom i ich rodzinom. Zależy nam aby klient, który przyjdzie raz został z nami na lata dlatego  obsługa w trakcie zakupów jest na najwyższym poziomie. 

Przyjdź i przekonaj się sam!

Zapraszamy zespół PROMIX

Od 20 lat zajmujemy się dostarczaniem najwyższej jakości materiałów budowlanych.

Produkty

Profile
Materiały Budowlane
Skład Węgla

Informacje

Polityka prywatności
O firmie

dane kontaktowe

Adres: ul. Testowa 1, 00 - 000 Testowa
Telefon: +48 555 555 555
E-mail: biuro@promix.pl
Copyright © 2022
Realizacja: InterSite
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram